غول چراغ جادو

غول چراغ جادو هم، غول چراغ جادوهای قدیم! این نسخه های جدید آلفا و بتا و تتای شان به هیچ کاری نمی آیند. شک نکنید اگر لباسشان را بالا بکشید ( یا پایین بکشید) اطراف ما تحتشان کاغذ مِید این چینا را پیدا می کنید.

دست به سینه جلویم ایستاده و می گوید من اربابش هستم و او فرمان می برد. می گویم تو را ظاهر کند، می گوید نمی تواند! می گویم پدر آمرزیده شبیه ش را بساز جلویمان بگذار، می گوید نمی تواند. می گویم دِ پدرسگ پس از این چراغ نفتی پیزوری برای چه بیرون آمده ای، می گوید نمی داند، در خواب هفت هزار ساله بوده که من دست به چراغش کشیده ام و بیدارش کرده ام.

می گویم گنج قارونی، کوه نوری، چیزی برایمان ظاهر کن تا او را ببوسیم بگذاریم لب طاقچه فراموشش کنیم و با طلاهای قارون حالی به حولی ببریم! می گوید گنج منج در تخصص اجدادش بوده و خودش نمی تواند! می گویم دو دقیقه پاهای صاب مرده ات را از توی اون چراغ کوفتی در بیار و کفشهایت را بپوش بیا جای من بنشین. تا می نشیند با کله شیرجه می زنم توی چراغ جادو و درش را قفل می کنم و هفت هزار سال می خوابم.

فرداش نوشت : شصت سال پیش که توی عاشقانه های ری را می نوشتم، یه قالب خیلی خوشگل داشت که دوچرخه ی افتاده ای بود توی یک زمین برفی، با صدای پیانوی موزیک Amélie یک سرمای وحشتناک خوبی داشت، مهدیه لطیفی ساخته بودش. همونطور که قالب قبلی رو هم با سلیقه ی اون بود و اینها رو نوشتم تا برسم به اینکه این لوگوی خیلی قشنگ و این قالب خیلی خوب حاصل سه، چهار ساعت زحمتی بود که مهدیه واسه ساختنش کشید. اینقدر اینجا خوب شده که وقتی آخرش گفت : چقدر خوشگل شده، حسودیم شد! گفتم : عمراَ! بمیری هم بهت نمی دمش!

مرسی از اینکه هم شاعری هم نویسنده هم عکاس هم نقاش هم فیلسوف هم قالب وبلاگ واسه من ساز! و مهمتر از همه ی اینها لعنتی!

فرداش نوشت 2: یه حدیثی از امام صادق داریم که می گه... حالا دقیقش رو یادم نیست اما در کل منظورش اینه که آقا جان حسادت چیز خوبی نیست، حسادت مسادت نکنیم! 

/ 22 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاپیتال!

قالبت قشنگه ...[لبخند] عنوان وبتم قشنگه...[لبخند] نوشته هات از هر دوتاش قشنگتره...[چشمک] در کل اینجا همه چی قشنگه...[نیشخند] [گل][گل][لبخند]

زن ایرانی

هرگز این حس رو تجربه نکردم...قسم میخورم...به جان خودم ! چون دلم یک فنجان مرگ میخواهد.........

ایران

آره خیلی قشنگه اینجا.دست سازندش رو باید طلا گرفت..اینم از هنر خانماست آقایون که فقط بلدن دل بشکنن یا همون حسادت کنن[نیشخند][زبان] راستی عاشق عکس آواتارت شدم ازون حالتهای فتوژنیک هست ..[مغرور]

ارام

اینجا به طرز وحشتناکی دلچسب شده !!! مرسی مهدیه لطیفی (: فانتزیتم خیلی دوست داشتنی بود ...

پگاه

سلام قالب جدید مبارک. چقدر شگفت زده شدیم...! ای بابا...! همه جا شما باید بخوابی...؟؟؟ دیگه از ساعت گذشته، سراغ سال رفتی؟؟؟اونم هفت هزار تا؟؟؟

سمیه

سلام چه قالب قشنگی . مبارکه . ایشاا... این غول چراغ جادو هم حرف گوش کن بشه

سارا

من واقعا" از اسم وبلاگت خوشم می آدا ؟ حالا حسودی یا هر چی عالیه

تاراج

به به قالب خیلی قشنگه واقعا مفهومی از اسمیه که داره بهت تبریک می گم بابت یه دوست خوب

عرفانه

به خدا دو بار نمی فرستم! خودش می یاد! من چیکار کنم پرشین بلاگ قاطی داره!